En Zor 3D Oyunlar

3D Oyuncu üzerinde yer alan birbirinden zor 3D oyunlar arasından seçtiğimiz en iyilerini bir araya topladık. Basit ve eğlenceli oyunlar çok kısa sürdüğü için çok tercih edilmiyor. Bu yüzden en zor oyunlar her zaman daha ön plana çıkmıştır. Simülasyon, yarış ve macera tarzındaki oyunları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

3D Hızlı Zıplama

Takla atarak gelen arabaların yaya geçidindeki çocuklara çarpmasına izin vermeyin! 8 farklı çocuğu tek başınıza kontrol etmeye çalışacağınız oyunda en uzun süre ve en çok çocuğu hayatta tutmak için araçların üzerinden zıplatmalısınız.

3D Hızlı Zıplama

3D Hızlı Zıplama Oyunu

3D Dünyanın En Zor Oyunu

Uzun bir arazide hiç durmadan bir yol çizmeli ve bu yolun üzerindeki arabayı yoldan çıkmayacak şekilde kontrol etmelisiniz. 3D Dünyanın En Zor Oyununda yüksek puan almak oldukça zor.

3D Dünyanın En Zor Oyunu

3D Dünyanın En Zor Oyunu

3D Ameliyat

Asıl ismi Surgeon Simulator olan ameliyat oyununda bir kalp ameliyatı yapacaksınız. Kaburgaları kesip kalbi hiçbir yere değdirmeden çıkarmanız gereken oyunda doktorun elini ve her parmağını ayrı ayrı kontrol etmeniz gerekiyor.

3D Ameliyat

3D Ameliyat

3D Yemek Pişirme

3D Ameliyat oyununda olduğu gibi yine bir eli ve parmakları kontrol edeceğiniz Unity tabanlı oyunda kek yapmaya çalışacaksınız.

3D Yemek Pişirme

3D Yemek Pişirme

3D Parkur Arabası

3D Parkur Arabası oyununda Audi Q7 model aracı kontrol edeceksiniz. Zamana karşı araba sürmeniz gereken oyunda çok sert virajlara sahip ve engellerle dolu yollarda süre dolmadan parkurları tamamlamalısınız.

3D Parkur Arabası

3D Parkur Arabası

3D Karanlıktan Kaçma

Peşinize takılan kara bir bulut var ve bu buluttan kurtulmak için parlayan çıkış noktasına ulaşmalısınız. Dik duvarlara tırmanıp yer çekimine meydan okuyabileceğiniz 3D Karanlıktan Kaçma oyununda sizi bekleyen bir sürü bölüm var.

3D Karanlıktan Kaçma

3D Karanlıktan Kaçma

3D Çay Partisi Simülasyonu

Surgeon Simulator 2013’ü  başlattığı akımı devam ettiren 3D Çay Partisi oyununda çayı fincanlara doldurmalı ve kurabiyeleri tabaklara yerleştirmelisiniz.

3D Çay Partisi

3D Çay Partisi

You may also like...