Oynarken Kendinizi Kaybedeceğiniz En İyi 10 PC Simülasyon Oyunu

Şimdi sırada zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız, oynamaktan kendinizi alamayacağınız bilgisayarınız için en iyi 10 simülasyon oyunu var.

Tırdan traktöre, keçiden ameliyathaneye kadar birçok oyun seçeneğini listemizden inceleyebilirsiniz.

Farming Simulator 2015


Çiftliğe dair herşeyin bulunduğu inanılmaz bir çiflik oyunudur. İster tarlada vakit geçirebilir ister traktörle gezintiye çıkabilirsiniz. Oyunun grafikleri, sesleri olsun her biri çok gerçekçi olduğu için kendinizi çiftlikteymiş gibi hissedeceksiniz.

Goat Simulator


Diğer simülasyon oyunlarına göre çok daha farklı bir oyun olan “keçi simülasyonu”; evet! Yanlış duymadınız bir keçinin hayatını da yaşamıyorsunuz, çılgın bir dünyada herkesin çılgınca yaşadığı arabaların çarpıştığı heryerin havaya uçtuğu değişik bir yapım. Ama kesin olan tek şey çok eğleneceksiniz.

Pro Cycling Manager 2015


Bu oyunda bisikletçi oluyoruz, belkide yüzlerce kişinin arasından birinciliğe uzanmak için mücadele vereceğimiz son derece gerçekçi kariyer oyunu diyebiliriz. İyi bir yarışçının sadece pist içinde değil pist dışında da başarılı olması gerektiğini gösteren iyi bir oyun.

Tom Clancy’s H.A.W.X 3


Çocukluğunda pilot olmak istemeyen yoktur herhalde? Tom Clancy’s H.A.W.X 3’de savaş pilotu olacağız, yeri gelecek şehri bombalayacağız yeri gelecek dev okyanusların üzerinden gemilere saldıracağız yeri gelecek ucu bucağı olmayan kuru çöllerde savaşacağız.

Surgeon Simulator 2013


Surgeon Simulator 2013’de bir doktor olacağız fakat oyunda doktorluktan daha fazla kontroller dikkat çekiyor. Her parmağımızı hareket ettirmek için kat kat emek harcayacağımız ameliyat simülasyonu oyununun demosunu 3D Oyuncu’da yayınlamıştık. Görevleri tamamladıkça yeni ameliyatlar açılacak ve çok zorlu ameliyatlar yapmanız gerekecek.
Oyunun demosunu sitemizden oynamak için buraya tıklayın.

Construction Machines Simulator 2016

Construction Machines Simulator 2016’da ise fotoğrafta gördünüz gibi inşaat işlerini yapacaksınız. Bir binayı yıkacağınız ya da yeni bir inşaatta görev alacağınız oyunda iş makinelerini kullanırken çok eğleneceksiniz. Eğer siz de iş makinelerini merak ediyorsanız Construction Machines Simulator 2016’yı kesinlikle denemeniz gerekiyor.

Car Mechanic Simulator 2015


Fotoğrafta da gözüktüğü gibi Car Mechanic Simulator 2015’de tamirhanemizde bize gelen arabaları tamir edeceğiz. Arabanın tamponundan tekerleğine, farlarından motorunun her bir parçasına, koltuklardan arabanın benzin deposuna kadar her yerini ayırabileceğimiz oyunda grafikler oldukça gerçekçi şekilde hazırlanmış.

City Car Driving


Eğer araba yarışlarından birazcık sıkılıp kurallara uymak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Meşhur simülasyon oyunu olan City Car Driving’de direksiyon kamerası da olmak üzere bir sürü kamera seçeneği bulunuyor. Oyunda kurallara uyarak size verilen görevleri yapmaya çalışacaksınız. Grafiklerin de oldukça gerçekçi olduğu City Car Driving’i tüm simülasyon tutkunları mutlaka oynamalı.

Euro Truck Simulator 2


Bu oyunu bilmeyen yoktur herhalde? Fabrikalardan aldığınız yükü istenilen yere en kısa sürede ve hasar almadan ulaştırmaya çalışacağınız bir simülasyon oyunu olan Euro Truck Simulator 2 listedeki en çok oynanan oyun olabilir. Oldukça başarılı grafikleri ve gerçekçi tır modelleriyle bağımlısı olacağınız oyunun ayrıca Multiplayer modunu da mutlaka denemelisiniz.

Project Cars


Yarış simülasyonu oyunu olan Project Cars için ne desek boş. Grafiklerin (eğer “yüksek”te oynuyorsanız) gerçek hayattakinden farksız olduğu oyunda her açıdan aracınızı kontrol edebilirsiniz. Seslerin de oldukça gerçekçi olduğu oyunda aracınızın tüm aksamına hakim olacaksınız.

You may also like...